Мотокоса ECHO SRM-3610T/U - бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів в місцях, недоступних або важкодоступних для інших видів садової техніки. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 0,85 л і 2-тактним двигуном на 1,43 кВт.
4-х точкова антивібраційна система захищає оператора від вібрацій двигуна і вала з косильною гарнітурою. Зменшує вірогідність виникнення захворювання суглобів рук при тривалій напруженій роботі.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавками, скульптурами й т. д.
| Загальні | |
| Вес | 6.6 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | коса, косильна головка |
| Обрати двигателя | 7000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.85 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 3.0 мм |
| Объем двигателя | 36.3 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 500 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 7 мм |
| Мощность | 1.4 кВт |
| Расход топлива | 0.92 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.