Високопродуктивний, універсальний інструмент для регулярного скошування густої трави та бур'янів. 553RS стане вигідною покупкою для землевласників, хто бажає отримати якісну, надійну і легку у використанні травокосарку. Її оснащено надійним двигуном, а також ефективним повітряним фільтром, який забезпечує ефективне очищення повітря, як результат, мінімальний знос двигуна. У комплект поставки входять тримерна головка, ніж для трави та комбінований захист.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 8.4 кг |
| Габариты | 1483 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 102 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 28.05 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 9500 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Объем двигателя | 50.6 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 460 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.1 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2.3 кВт |
| Расход топлива | 0.48 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.