Husqvarna 525RX Mark II - потужна, легка бензинова мотокоса 25 см³ для професійного використання. Оснащена великим паливним баком для тривалої роботи. Ця міцна, добре збалансована травокосарка розроблена для регулярної роботи. Велика ширина скошування підвищує продуктивність. Легко підключається до Husqvarna FleetServices за допомогою пристрою підключення, доступного як аксесуар. Поставляється з оснащенням Balance 35, тримерною головкою і ножем для трави з 4 зубцями.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 5.5 кг |
| Габариты | 1483 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 24 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 8500 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.65 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Объем двигателя | 25.4 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 450 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.3 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1 кВт |
| Расход топлива | 0.61 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.