Husqvarna 321R - бензинова мотокоса побутового класу, призначена для косіння трави і невеликих заростей у сільській місцевості. Коса оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 0.75 кВт (1 к.с.) і редуктором з литим корпусом. Ця модель адаптована під сільськогосподарські роботи, має довговічну конструкцію механізмів, легкий запуск і максимально просте управління.
| Загальні | |
| Вес | 7.2 кг |
| Габариты | 1800x260x260 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Оснащение | косильна головка+ніж |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, коса, косильна головка |
| Обрати двигателя | 6000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип ремня | ранцевий |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 25.4 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 330 мм |
| Ширина захвата лески | 430 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 0.75 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.