Універсальний кущоріз, ідеальний для домовласників. Легкий старт з ручною системою Smart Start® і паливним насосом. Двигун X-Torq® забезпечує більшу потужність і відмінну економію палива. Поставляється з подвійною упряжкою, напівавтоматичною тримерною головкою та ножем для трави.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 6.8 кг |
| Габариты | 1483 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 98 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, косильна головка, ніж, тример |
| Обрати двигателя | 8400 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип ремня | ранцевий |
| Объем двигателя | 34.6 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 470 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1.4 кВт |
| Расход топлива | 0.43 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.