Бензинова мотокоса AL-KO BC 400 B-S - це гнучке рішення з додатковою надійністю в роботі. Самостійне, незалежне косіння, коли Ви забажаєте: AL-KO BC 400 B-S переконує в ефективних результатах косіння завдяки зарекомендуваній та перевіреній якості пристроїв AL-KO. Без кабелів і часу на заряджання акумулятора, бензинова мотокоса з шириною захоплення на вибір 41 см (волосінь) або 25 см (ніж) працює в садах середніх розмірів, на луках, на схилах і скрізь, де б Ви не могли використати свою газонокосарку там, де потрібен потужний прогрес. Мотокоса оснащена велосипедною ручкою, щоб Ви могли безпечно і без втоми працювати. У поєднанні з плечовим ремінцем, який розподіляє вагу на плечі, ручка дає змогу чітко керувати мотокосою. Автоматика забезпечує оптимальне регулювання довжини волосіні для косіння (крім режиму роботи з ножем). Міцний захист металевого бака гарантує довгий термін експлуатації та робить додатковий внесок у захист довкілля.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 7.8 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коса, косильна головка, ніж, Ремінь |
| Обрати двигателя | 7000 об/хв |
| Объем топливного бака | 1.0 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 39.8 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 250 мм |
| Ширина захвата лески | 410 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.7 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1250 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.