Мотокоса бензинова AL-KO BC 330 B завдяки 2-тактному двигуну останнього покоління потужністю 0.9 кВт, який легко запускається, ця мотокоса забезпечує потужне косіння трави. Цією мотокосою зможе комфортно і безпечно користуватися як початківець, так і досвідчений садівник. Вона допоможе Вам обробляти будь-яку поверхню місцевості - чи то на великих газонах, чи то у високій траві, чи то на полі, чи то в підліску. Універсальний пристрій завдяки змінній ріжучій голівці шпульки: шпульку з шириною захоплення 41 см можна за короткий час замінити металевим ножем з шириною захоплення 25 см, що входить до комплекту, все це для легкого процесу косіння на газонах легкого та середнього ступеня складності! Легке керування мотокосою та регульований подвійний плечовий ремінь із захистом стегон забезпечують ефективну роботу та швидкі результати косіння на газонах, а також біля огороджень і вздовж стін. За допомогою автоматики Ви зможете легко встановити оптимальну довжину волосіні під час косіння, для цього просто треба торкнутися землі головкою шпульки мотокоси (крім режиму роботи ножа). Мотокоса не залежить від часу заряду акумулятора та кабелів - це Ваш плюс на великих газонах та віддалених ділянках. Для Вашої безпеки та довкілля: незважаючи на потужний бензиновий двигун, модель BC 330 B проста й безпечна у використанні, особливо для садівників і початківців, завдяки своєму ергономічному дизайну, оптимальному розподілу ваги та зручній велосипедній ручці й ременю. Стабільний, міцний захист металевого бака захищає від пошкоджень і надійно запобігає витіканню бензину.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 7.3 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коса, косильна головка, ніж, Ремінь |
| Обрати двигателя | 7000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 32.6 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 260 мм |
| Ширина захвата лески | 410 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.2 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.