КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС МОТОКОСИ AL-KOBC 223 B
AL-KO BC 223 B - бензинова мотокоса, яка призначається для побутового використання при косінні трави на газоні і в садах. Приводиться в рух двигуном з максимальною потужністю 1 к.с, що більш ніж достатньо для впевненого і швидкого прибирання трави. AL-KO BC 223 B має можливість зміни робочої головки, для підключення котушки з волосінню і ножа відповідно. Штанга виготовлена з якісного сплаву алюмінію і має діаметр 25 мм. Мотокоса поставляється в картонній упаковці з ножем і котушкою з волосінню для косіння в комплекті.
| Загальні | |
| Вес | 5.9 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 8000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.7 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 23 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 250 мм |
| Ширина захвата лески | 410 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 0.7 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.