Незалежні косарки, як професіонали, міцні, ефективні та прості у використанні бензинові мотокоси solo® by AL-KO 130 B вражають ідеальними результатами косіння, як моделі початкового рівня з перевіреною якістю пристроїв solo® by AL-KO. Завдяки невеликій вазі, системі Easy-Start, відцентрованій муфті, продуманій ергономіці зчеплення та оптимальному балансу пристрою, плавна робота забезпечується в природному робочому положенні. Крім того, пристрій дуже простий в обслуговуванні, а заміна головки шпульки або міцного металевого ножа є швидкою і простою справою (для ширини зрізу 25 см або 41 см). Система намотування шпульки Fast & Easy дає змогу легко намотувати ріжучу волосінь на головку шпульки, не відкриваючи шпульку. Таким чином, мотокоса solo® by AL-KO 130 B є вашим надійним помічником під час косіння та прибирання високої трави та невеликих заростей. Завдяки зручному та безпечному управлінню пристроєм з велосипедною ручкою, а також оптимальному балансу пристрою за допомогою пасової підвісної шини ви можете довше виконувати роботи з косіння та прибирання на газонах, у високій траві або біля невеликого куща без зусиль у природному робочому положенні. Ця мотокоса з низьким рівнем шкідливих викидів забезпечує високу гнучкість у використанні, оскільки до комплекту постачання входять два ріжучі елементи: 25-сантиметровий ніж із кріпленням і велика акуратна шпулька для зрізу трави завширшки 41 см. Завдяки цьому ви використовуєте функцію автоматичного регулювання, щоб без особливих зусиль встановити оптимальну довжину волосіні під час роботи (просто постукайте об землю шпульку мотокоси).
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 6.0 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коса, косильна головка, ніж, Ремінь |
| Обрати двигателя | 8000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.7 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 30 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 250 мм |
| Ширина захвата лески | 410 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.2 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.