Незалежні косарки, як професіонали, міцні, ефективні та прості у використанні бензинові мотокоси solo® by AL-KO 126 B вражають ідеальними результатами косіння, як моделі початкового рівня з перевіреною якістю пристроїв solo® by AL-KO. Завдяки невеликій вазі, системі Easy-Start, відцентрованій муфті, продуманій ергономіці зчеплення та оптимальному балансу пристрою, плавна робота забезпечується в природному робочому положенні. Крім того, пристрій дуже простий в обслуговуванні, а заміна головки шпульки або міцного металевого ножа є швидкою і простою справою (для ширини зрізу 25 см або 41 см). Система намотування шпульки Fast & Easy дає змогу легко намотувати ріжучу волосінь на головку шпульки, не відкриваючи шпульку. Таким чином, мотокоса solo® by AL-KO 126 B є вашим надійним помічником під час косіння та прибирання високої трави та невеликих заростей.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.2 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коса, косильна головка, ніж, Ремінь |
| Обрати двигателя | 9000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.7 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 26 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 250 мм |
| Ширина захвата лески | 410 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 750 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.