Легкий і високопродуктивний тример для професійних користувачів. Ідеально підходить для садівників, озеленювачів і підрядників. Має чудову ергономіку і рівновагу, голівку з обертанням у дві сторони і витривалий безщітковий двигун. У комплекті зручний підвіс.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.8 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 76.1 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, Ніж для трави, тримерна головка |
| Обрати двигателя | 5500 об/хв |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.