Професійна якість і продуктивність цієї акумуляторної травокосарки ефективно справляється з густою травою і легкими чагарниками за будь-якої погоди. Її безщітковий двигун E-torq має активне охолодження для максимальної ефективності та встановлений ззаду для оптимального балансу і захисту двигуна. Ергономічна ручка, цифровий інтерфейс користувача, підвіска преміум-класу і м'яка ручка підвищують комфорт і зручність. Головка тримера, комбінований кожух захисний і ніж для трави гарантують результат роботи. Частина акумуляторної системи Husqvarna BLi-X 36V.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.5 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 83 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, Ніж для трави, тримерна головка |
| Обрати двигателя | 8400 об/хв |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.