Ножиці для кущів Aspire™ S20-P4A — це багатофункціональний інструмент з акумуляторним живленням для точних садових робіт, таких як підстригання країв трави та формування кущів і живоплотів. Скористайтеся перевагами потужного двигуна і високої швидкості різання, які дозволяють тонко зрізати траву навколо делікатних рослин і легко змінювати насадки без використання будь-яких інструментів. Акумулятор сумісний з системою 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, що забезпечує оптимальну гнучкість, оскільки один акумулятор можна використовувати для декількох інструментів і виробників.
Експлуатація полегшується завдяки малій вазі і компактній конструкції, що забезпечує відмінну маневреність. Завдяки інтелектуальному цифровому інтерфейсу користувача ви можете вмикати і вимикати двигун одним натисканням кнопки і легко переглядати стан батареї, щоб відповідним чином планувати свою роботу. Продукт автоматично вимикається, якщо він не використовується протягом 180 секунд, що знижує ризик отримання травми і продовжує термін служби акумулятора.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 84 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Емкость аккумулятора | 2 Агод |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Акумулятор 1 шт, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 20 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 2800 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 8 мм |
Нет отзывов о данном товаре.