Husqvarna 525iHF3 — це високопродуктивні ножиці для живоплоту з живленням від акумулятора і радіусом роботи до 3 метрів, розроблені для професійного використання. 65-сантиметрові фіксовані ножі з тристороннім заточуванням забезпечують високу швидкість різання для високої продуктивності при різанні високих, широких або низьких живоплотів. Добре збалансований дизайн, низький рівень вібрації, ергономічні ручки та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача забезпечують комфортне використання при тривалій і напруженій роботі. Стандарт IPX4 для використання в будь-яку погоду та активна система охолодження акумулятора забезпечують тривалий час безвідмовної роботи. Інтегровані можливості підключення для легкого підключення до цифрових служб, таких як Husqvarna Fleet Services™.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.6 кг |
| Особенности | телескопічна штанга |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою |
| Длина лезвия | 65 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество оборотов | 4200 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 30 мм |
Нет отзывов о данном товаре.