Husqvarna 525iHE3 — це високопродуктивні ножиці для живоплоту з живленням від акумулятора і радіусом роботи до 3 метрів, розроблені для професійного використання. 60-сантиметрові ножі з регулюванням кута нахилу і тристороннім заточуванням забезпечують високу швидкість різання для високої продуктивності при різанні високих, широких або низьких живоплотів. Ножі легко складаються для полегшення транспортування і зберігання. Добре збалансований дизайн, низький рівень вібрації, ергономічні ручки та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача забезпечують комфортне використання при тривалій і напруженій роботі. Стандарт IPX4 для використання в будь-яку погоду і активна система охолодження акумулятора забезпечують тривалий час безвідмовної роботи. Інтегровані можливості підключення для легкого підключення до цифрових служб, таких як Husqvarna Fleet Services™.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.8 кг |
| Особенности | телескопічна штанга |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 99 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество оборотов | 4400 ход/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 30 мм |
Нет отзывов о данном товаре.