Husqvarna 520iHT4 - це потужні телескопічні ножиці для живоплоту з акумуляторною батареєю, з досяжністю до 4.5 м, призначені для професійного використання. Вони ефективно обстригають широкі, високі та низькі живоплоти завдяки регульованій за довжиною телескопічній трубці та регульованому куту нахилу леза. Лезо також легко складається для полегшення транспортування і зберігання. Ця машина поєднує провідні на ринку характеристики з нульовими прямими викидами, низькою вагою, низьким рівнем вібрації та надзвичайно тихою роботою, завдяки чому ви можете використовувати її в чутливих до шуму середовищах. Задній захисний кожух захищає вбудований акумулятор, щоб ефективно запобігти зносу та пошкодженню. Сумісні з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Husqvarna BLi. Погодостійкі IPX 4.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.5 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 55 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 4000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 32 мм |
Нет отзывов о данном товаре.