Акумуляторні ножиці для живоплоту, що поєднують у собі бензинову продуктивність із нульовими викидами та надзвичайно тиху роботу. Ножиці дають доступ на відстань до 3.5 м, забезпечують високу швидкість різання та довговічність, професійний рівень продуктивності та результатів. Працюють досить тихо та екологічно чисті для використання навіть у житлових районах, готелях, лікарнях тощо. Дистанційне регулювання кута нахилу та зручні ручки роблять 520iHE3 ідеальними для будь-якої роботи. Сумісні з усіма BLi-акумуляторами та зарядними пристроями Husqvarna.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.2 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 55 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 4000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 32 мм |
Нет отзывов о данном товаре.