Акумуляторні мотоножиці Husqvarna 120iTK4 поєднують у собі продуктивність бензинового двигуна з нульовим викидом шкідливих речовин і тихою роботою. 120iTK4 - це виріб із телескопічною жердиною, що означає, що ви можете комбінувати "корпус" машини з насадкою для стрижки живоплоту або пилкою для жердини. Це робить його універсальним і зручним інструментом для виконання кількох операцій залежно від поставленого завдання. Оснащений телескопічною трубою з вильотом до 4 м і роз'ємним валом для зручності транспортування. Регульована ріжуча дека з 7 кутами нахилу для зручного положення під час стрижки бічних сторін і живоплотів різної висоти.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.5 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 50 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 2800 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 20 мм |
Нет отзывов о данном товаре.