Садові ножиці Stiga SGM102AE інструмент преміум класу, який перетворить для Вас догляд за садом на задоволення. Надійність, ергономічність і легкість у використанні - ось відмінні риси цієї моделі. Надійна літій-іонна батарея напругою 10.8 вольт дасть Вам змогу працювати без підзарядки протягом 40 хвилин. Для зарядки акумулятора достатньо 4-х годин, а світловий індикатор підкаже, коли батарея повністю зарядиться. Для зручності користувачів ножиці мають просту у використанні систему зміни лез і без особливих зусиль можуть бути перетворені в кущоріз. Дана модель застосовуються як садові ножиці з шириною зрізу 100 міліметрів або кущоріз з довжиною ножа 180 міліметрів, максимальний діаметр обрізки гілок становить 8 міліметрів. Причиною того, щоб купити Stiga SGM102AE може послужити і вага моделі всього 860 грам, зручна ручка з покриттям, що перешкоджає ковзанню, забезпечує комфорт у використанні і попереджає стомлюваність рук.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 0.86 кг |
| Уровень шума | 87 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Німеччина |
| Напряжение аккумулятора | 10.8 В |
| Регулировка ручки | Немає |
| Емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Комплектация | акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 18 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 8 мм |
Нет отзывов о данном товаре.