Кущоріз Husqvarna 545FR - професійний кущоріз з високою продуктивністю і маневреністю. Двигун з технологією X-Torq® забезпечує більшу потужність і значну економію палива.
Призначення: вирівнювання краю газону, розчищення великих ділянок, знищення трав'яних і бур'янових чагарників.
| Об'єм циліндру: | 46 см. куб. |
| Потужність двигуна: | 2.1 кВт / 2.8 к.с |
| Макс. робоча швидкість двигуна | 9000 об/хв |
| Об'єм паливного баку: | 0.9 л |
| Витрати палива: | 450 г/кВт*год |
| Витрати палива: | 1 л/год |
| Швидкість холостого ходу: | 2700 об/хв |
| Свічка запалювання: | NGK CMR6H |
| Проміжок свічки запалювання: | 0.5 мм |
| Швидкість включення зчеплення: | 3900 об/хв |
| Максимальна потужність при обертах валу: | 12500 об/хв |
| Різьба вихідного валу: | M12x1.75V |
| Тип мастила: | Husqvarna 2-тактний або екв. при 50: 1 |
| Тип матеріалу для змащування: | Біорозкладне консистентне мастило |
| Викиди вихлопних газів: | 42.11 г/кВт*год |
| Рівень потужності звуку, LWA: | 117 дБ(A) |
| Рівень шуму: | 115 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора: | 101 дБ(А) |
| Габарити: | 172.4x27.5x24.1 см |
| Довжина штанги: | 1483 мм |
| Діаметр штанги: | 32 мм |
| Вага: | 8.7 кг |
В інтернет-магазині SVV представлений широкий асортимент інструментів і техніки для роботи в саду. Особливою популярністю користуються бензинові кущорізи виробництва Хускварна. Вони радують покупців високою якістю і прийнятною ціною. Купити кущоріз Husqvarna 545FR - відмінний вибір, якщо Вам потрібно розчистити присадибну територію або сад від трави і бур'янів. Вся продукція має офіційну гарантію якості від виробника. Якщо Ви не впевнені, який кущоріз вибрати для свого саду, консультанти радо допоможуть Вам зробити правильний вибір.
| Загальні | |
| Вес | 8.7 кг |
| Габариты | 1724x275x241 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 32 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 12500 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.9 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.7 мм |
| Объем двигателя | 46 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 490 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.8 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 8 мм |
| Мощность | 2.1 кВт |
| Расход топлива | 0.45 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.