Кущоріз Husqvarna 535RX - бензинова садова техніка для очищення території від кущів, чагарників і бур'янів. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 0,6 літра і 2-тактним двигуном на 1,6 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів; садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізання живоплотів і дерев.
| Тип двигуну: | бензиновий, 2-х тактний |
| Потужність: | 1,6 кВт / 2,2 к.с. |
| Кут нахилу редуктору: | 35° |
| Об'єм двигуна: | 34,6 см³ |
| Кількість обертів: | 8220 об/хв |
| Тип мастила: | Husqvarna 2-тактний або екв. при 50:1 |
| Свічка запалювання: | Champion RCJ6Y |
| Проміжок свічки запалювання: | 0,5 мм |
| Об'єм паливного баку: | 600 мл |
| Довжина штанги: | 1483 мм |
| Діаметр штанги: | 28 мм |
| Габарити: | 174,5x25x25 см |
| Вага: | 6,1 кг |
| Гарантія: | 12 міс |
| Загальні | |
| Вес | 6.1 кг |
| Габариты | 1745x250x250 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 9000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Тип ремня | ранцевий |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 35 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 400 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.2 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1.6 кВт |
| Расход топлива | 0.475 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.