Кущоріз електричний BEHTS551 – садовий інструмент з яким обрізка кущів та живоплоту перестала бути стомлюючим заняттям. Ідеально зарекомендував себе кущоріз за умов побутового використання. Працює від мережі 220 В.
| Загальні | |
| Вес | 3.52 кг |
| Особенности | обгумована рукоять |
| Уровень шума | 89 дБ |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантія, двосторонній ніж з пиляльним полотном, Картонна упаковка, кущоріз |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 25 мм |
| Мощность двигателя | 650 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.