Кущоріз мережевийBEHTS501 –інструмент з яким обрізання невеликих або колючих кущів, живоплоту перестало бути стомлюючим заняттям. Кущоріз працює від мережі 220 В.
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Особенности | SAWBLADE наконечник, обгумована рукоять |
| Уровень шума | 89 дБ |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантія, Картонна упаковка, кущоріз |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 25 мм |
| Мощность двигателя | 600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.