Завдяки бензиновому кущорізу Solo by AL-KO 163-70 та його лезам з алмазним заточуванням Ви легко підстрижете будь-яку живопліт. Високоякісний безпечний ніж забезпечує швидкий і точний зріз. Зручний у використанні завдяки ріжучому полотну, яке можна регулювати. Сімдесятисантиметрова довжина лез дає змогу дістатися до важкодоступних місць на живоплоті та забезпечити точний зріз по всьому периметру.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.4 кг |
| Уровень шума | 107 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, чохол для леза |
| Объем топливного бака | 0.44 л |
| Длина лезвия | 70 см |
| Объем двигателя | 22.2 см3 |
| Питание | Бензин |
| Количество скоростей | 1 |
| Мощность двигателя (л.с) | 0.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 35 мм |
| Мощность двигателя | 680 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.