Husqvarna 555FXT - це дуже потужний кущоріз, розроблений для виконання складних завдань у важких умовах. Двигун X-Torq® забезпечує потужність, швидке прискорення і чудову економію палива. Кущоріз оснащений унікальним комфортним нагріванням ручок для плавної роботи під час холодної та мокрої погоди. Короткий вал і конічна шестерня під кутом 24 градуси спрощують зрізання в густих заростях. Дуже низькі вібрації завдяки системі LowVib®. Поставляється з підвісом Balance XT.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 9.1 кг |
| Габариты | 1483 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 103 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Диаметр штанги | 35 мм |
| Оснащение | пильний диск |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, пиляльний диск |
| Обрати двигателя | 9000 об/хв |
| Объем топливного бака | 1.1 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Объем двигателя | 53.3 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 225 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.8 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2.8 кВт |
| Расход топлива | 0.48 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.