Кущоріз Husqvarna 545FX - бензинова садова техніка для очищення території від кущів, чагарників і бур'янів. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 0,9 літра і 2-тактним двигуном на 2,2 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів; садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізання живоплотів і дерев.
| Загальні | |
| Вес | 8.2 кг |
| Габариты | 1834x324x310 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 100 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, коса, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 9000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.9 л |
| Тип ремня | ранцевий |
| Объем двигателя | 46 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 240 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Расход топлива | 0.45 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.