Бензоножиці Husqvarna 525HE3 - це ножиці для живоплоту з двигуном 25 см3 з ножем 60 см з високою швидкістю, призначені для професійних користувачів. Завдяки досяжності до 3 метрів, 37 мм кроком леза і з надійним і міцним фіксуванням робочого кута до 135°, ця універсальна машина підходить як для високих, так і низьких живоплотів. Двигун служить противагою і робить машину винятково добре збалансованою і зручною у використанні. Ножиці оснащені заднім бампером і інтуїтивно зрозумілим управлінням для легкого запуску.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.9 кг |
| Уровень шума | 107 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 0.5 л |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Бензин |
| Количество скоростей | 1 |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.36 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 30 мм |
| Мощность двигателя | 1000 Вт |
| Расход топлива | 0.6 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.