Двосторонні бензоножиці з двигуном 21.7 см³ і ріжучим лезом 60 см для робіт з догляду за живоплотом. Багатопозиційний тримач і вражаюче низька вага поєднується з витонченим, збалансованим дизайном і низьким рівнем вібрацій. Надає користувачеві відмінне управління, в той же час, високошвидкісні ножі, захист лез і вражаюча вихідна потужність забезпечують відмінну продуктивність різання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.9 кг |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 102 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Объем топливного бака | 0.45 л |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Питание | Бензин |
| Количество скоростей | 1 |
| Мощность двигателя (л.с) | 0.8 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 30 мм |
| Мощность двигателя | 600 Вт |
| Расход топлива | 0.62 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.