Кущоріз BCLS-520ES/U - бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників та бур'янів. Цей пристрій оснащений великим паливним баком об'ємом 0,69 літра та бензиновим двигуном на 2,2 кВт. На цю модель можна встановлювати косильну головку з ліскою або ріжучий ніж для чагарників.
Зверніть увагу: дана модель не комплектується косильною головкою та ножем! Для роботи необхідна головка з різьбленням М12L або ніж з отвором для посадки 25.4 мм.
| Загальні | |
| Вес | 9.4 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Страна торговой марки | Японія |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Оснащение | не комплектується |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | 3 захисні щитки, ключі, наплічний ремінь |
| Обрати двигателя | 12000 об/хв |
| Объем топливного бака | 0.69 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 3.3 мм |
| Объем двигателя | 50.2 см3 |
| Ширина захвата ножа | 230 мм |
| Ширина захвата лески | 500 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Диаметр вала | 10 мм |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Расход топлива | 1.23 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.