Husqvarna Aspire H50-P4A - легкий акумуляторний тример для надання бажаної форми живоплотам і кущам. Інструмент розроблений для використання в обмеженому просторі та його зручно зберігати завдяки наявному на ньому гачку. Різальні леза подвійної дії, потужний двигун і різальна дека довжиною 50 см дозволяють упоратися з гілками товщиною до 23 мм. Інструмент оснащений розумним уловлювачем листя для збирання обрізків живоплоту, щоб зменшити необхідність у прибиранні. Виріб має ергономічну ручку з м’якими накладками та підвищений рівень безпеки завдяки функції автоматичного вимкнення на випадок, коли тример для живої огорожі залишається без нагляду. Як і всі інструменти в лінійці Husqvarna Aspire™, цей виріб має елегантний чорний дизайн, доповнений помаранчевими елементами, які інтуїтивно вказують на розміщення всіх точок взаємодії. Акумуляторна система POWER FOR ALL ALLIANCE із напругою 18 В забезпечує гнучкість використання та займає менше місця для зберігання, оскільки один акумулятор можна використовувати в різноманітних інструментах різних виробників.
Конструктивні особливості:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.1 кг |
| Особенности | знімний листовловлювач |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 50 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 2800 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 23 мм |
Нет отзывов о данном товаре.