Husqvarna 522iHD60 — це легкі та добре збалансовані 36-вольтові ножиці для живоплоту для професійного використання. Потужність еквівалентна бензиновим ножицям. Ці акумуляторні ножиці для живоплоту, оптимізовані для більш частого підстригання живоплоту, мають високошвидкісну передачу і 60-сантиметрові двосторонні гострі леза, заточені з трьох сторін. Встановіть батарею в виріб для бездротової маневреності або максимізуйте час роботи за допомогою спеціального адаптера для підключення до ранцевої батареї.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.6 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество оборотов | 4400 ход/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 32 мм |
Нет отзывов о данном товаре.