Міцний акумуляторний тример для живоплоту Husqvarna 322iHD60 забезпечує високоякісне різання з високою потужністю. Ця модель оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує більшу ефективність, більш тривалий термін служби і меншу потребу в обслуговуванні в порівнянні з щітковими двигунами. Модель 322iHD60 має легкий ергономічний дизайн, який збільшує рівень комфорту при роботі і зменшує навантаження на тіло. Модель оснащена плавним регулюванням швидкості для легкої адаптації виробу до поточного завдання, а також має рівень захисту від атмосферних впливів IPX4, що дозволяє працювати навіть під час дощу. Цифровий інтерфейс, надійні жорсткі кнопки і компактний розмір забезпечують надзвичайно високу зручність використання. Ця модель є частиною акумуляторної системи Husqvarna Bli-X з напругою 36 В, що дозволяє використовувати один акумулятор в декількох інструментах.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.3 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 98 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество оборотов | 3500 ход/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 30 мм |
Нет отзывов о данном товаре.