Husqvarna 215iHD45 - двосторонні акумуляторні ножиці для живоплоту, підходять для будь-якого типу живоплоту. Легкі і добре збалансовані, ці акумуляторні ножиці дуже прості в запуску і використанні, з преміальним дизайном, продуктивністю зрізання і довговічністю. Оснащені оновленим цифровим інтерфейсом користувача, суцільнометалевим редуктором і безщітковим електродвигуном, що не потребує обслуговування, досить потужні, щоб зрізати навіть більш товсті гілки, ніж зазвичай.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.2 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 45 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 33 мм |
Нет отзывов о данном товаре.