GTM HT56/560BL KIT - потужний і надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів і дерев. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів GTM 56V. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 63 хвилини безперервної роботи.
Основні переваги GTM HT56/560BL:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.16 кг |
| Особенности | Подвійна система безпеки |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Страна-производитель | Китай |
| Максимальная емкость аккумулятора | 8 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, чохол для леза |
| Длина лезвия | 66 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 3300 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 33 мм |
Нет отзывов о данном товаре.