EGO HT5100E - потужний та надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів та дерев. Високу потужність та продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 40 хвилин безперервної роботи. Кущоріз має 2-швидкісний редуктор, що дозволяє регулювати швидкість різання залежно від рослини. Леза вирізані лазером та шліфовані алмазом, що робить різ при роботі дуже чистим та точним.
Кущоріз EGO HT5100E поставляється в картонній упаковці разом із захисним чохлом для леза та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO HT5100E:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.6 кг |
| Особенности | поворотна рукоятка, регулювання обертів |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 - 7.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота зубов | 20 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка, чохол для леза |
| Длина лезвия | 51 см |
| Время работы в режиме Boost на 5 Ач | 82 хв |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 40 хв |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 125 хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Время работы в режиме Boost на 4 Ач | 70 хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество оборотов | 2800 об/хв, 3200 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 33 мм |
Нет отзывов о данном товаре.