Кущоріз акумуляторний DCM563PB – інструмент, який здатний значно скоротити тривалість роботи в саду. Обрізка кущів та живоплоту з використанням такої техніки перестала бути стомлюючим заняттям.
| Загальні | |
| Вес | 2.9 кг |
| Особенности | обгумована рукоять |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | США |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумуляторний кущоріз, без АКБ та ЗП, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 55 см |
| Время работы в режиме Boost на 5 Ач | 75 хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 19 мм |
Нет отзывов о данном товаре.