Bosch GHE 18V-60 Professional - потужний і надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів і дерев. Висока потужність і продуктивність забезпечується безщітковим двигуном. Він дає змогу безперервно підрізати живоплоти середньої густоти, а антиблокувальна система Bosch Anti-Blocking System запобігає заклинюванню кущоріза. Продуктивність різання 20 мм гарантує, що ви зможете легко та зручно обрізати навіть товсті гілки. GHE 18V-60 Professional має невелику вагу та ергономічний дизайн. Це мінімізує втому користувача, особливо під час стрижки густих живоплотів.
Зверніть увагу: акумулятор та зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги Bosch GHE 18V-60 Professional:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 3.0 кг |
| Особенности | Антиблокувальна система, Функція пиляння |
| Уровень шума | 91 дБ |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Угорщина |
| Максимальная емкость аккумулятора | 12 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Высота зубов | 20 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 23 мм |
Нет отзывов о данном товаре.