Кущоріз акумуляторний BCHTS3625L1 - інструмент, який значною мірою скорочує тривалість роботи в саду. Обрізка кущів та живоплоту з використанням такої техніки перестала бути стомлюючим заняттям. Бездротовий формат (відсутність кабелю живлення) унеможливлює його пошкодження. Завдяки тому, що кущоріз працює від Li-lon акумулятора напругою 36 В і ємністю 3.5 А/год, він максимально мобільний, і не продукує вихлопні гази.
| Загальні | |
| Вес | 4.66 кг |
| Особенности | обгумована рукоять |
| Уровень шума | 98 дБ |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, АКБ та ЗП, акумуляторний кущоріз, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 55 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.