Кущоріз акумуляторнийDCMPH566P1 – інструмент, який є ідеальним рішенням для приватних домовласників, ландшафтних дизайнерів тощо. Інструмент значно скорочує тривалість роботи в саду. Обрізка кущів і живоплоту з використанням такої техніки перестала бути стомлюючим заняттям.
| Загальні | |
| Вес | 4.6 кг |
| Особенности | задня поворотна рукоятка, похила ріжуча головка, телескопічна штанга |
| Уровень шума | 81.6 дБ |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | США |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, АКБ та ЗП, акумуляторний кущоріз, Картонна упаковка |
| Длина лезвия | 55 см |
| Время работы в режиме Boost на 5 Ач | 75 хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество оборотов | 2800 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 25 мм |
Нет отзывов о данном товаре.