Кущоріз-ножиці акумуляторний BCSS18D1 - садовий інструмент з яким обрізка невеликих кущів відбувається в рази швидше і з мінімальними витратами праці. Ідеально зарекомендував себе кущоріз за умов як побутового, так і професійного використання. Працює від Li-lon акумулятора напругою 18 В та ємністю 2 А/год.
| Загальні | |
| Вес | 2.5 кг |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | ), інструкція з експлуатації, АКБ, гарантійний талон, ЗП, Картонна упаковка, кущоріз акумуляторний, насадки (2 шт |
| Длина лезвия | 10 см, 20 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 8/18 мм |
Нет отзывов о данном товаре.