Акумуляторна коса живиться від літій-іонного акумулятора 36 В ємністю 4 або 5 Ah. Один акумулятор для багатьох інструментів для саду та лісу. Потужна коса здатна зрізати навіть молоді дерева, поросль. Також ефективна для великих площ. Завдяки потужному безщітковому двигуну вона ідеально підходить для досвідчених садівників, які хочуть заощадити багато часу під час роботи. Завдяки безшумному приводу Ви не завадите своїм сусідам.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.7 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Диаметр штанги | 24 мм |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, косильна головка, металевий ніж, Ремінь |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 360 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.