Husqvarna 535iRX - це міцний високопродуктивний акумуляторний кущоріз, розроблений для постійного професійного використання - легкий, збалансований і потужний, еквівалентний бензиновому кущорізу 35 куб. м. Двигун E-TORQ і діаметр зрізання 45 см забезпечують необхідну продуктивність, щоб вчасно виконати роботу. Конічна шестерня та інші, життєво важливі компоненти перенесені з нашого досконалого бензинового типоряду, а вежа з ручкою та підвіска двигуна виготовлені з магнію. Включає ніж для трави та тримерну головку.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.9 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, Ніж для трави, тримерна головка |
| Обрати двигателя | 8200 об/хв |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.