Husqvarna 535iFR - це надійний і універсальний високопродуктивний кущоріз з акумуляторним живленням, призначений для використання як на траві, так і для кущів, і на лісових галявинах з молодими паростками. Це легкий, добре збалансований і потужний еквівалент 35-кубовому бензиновому кущорізу. Двигун Husqvarna E-TORQ і діаметр зрізання 45 см забезпечують продуктивність, необхідну для виконання роботи вчасно. Інтегроване під'єднання дає змогу легко відстежувати таку інформацію, як стан використання, статистика заряду, а також потреби в технічному обслуговуванні та сервісі в додатку Husqvarna Connect™. Конічна передача та інші, життєво важливі компоненти перенесені з нашої бензинової лінійки. Включає пильний диск, лезо для трави і тримерну головку.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.5 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | U-подібна |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, Ніж для трави, пиляльний диск, тримерна головка |
| Обрати двигателя | 8200 об/хв |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.