Коса акумуляторна безщіткова DCM571X1 дозволяє впоратися зі складною та об'ємною роботою значно швидше завдяки оптимальним параметрам ширини косіння та підвищеній витривалості. Продуктивність коси гарантована на рівні бензинової техніки, при цьому працює інструмент від Li-Ion акумулятора напругою 54 В та ємності 3 А/год.
| Загальні | |
| Вес | 6.6 кг |
| Габариты | 1945x300x205 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | США |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 3 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 54 В |
| Оснащение | косильна головка, ніж |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма ручки | D-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, АКБ та ЗП, гарантія, Картонна упаковка, коса, косильна головка з ліскою, ніж з кріпленнями |
| Обрати двигателя | 5600 об/хв |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Время работы в режиме Boost на 2.5 Ач | 30 мин |
| Время работы в режиме Boost на 7.5 Ач | 46 мин |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 380 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.