Подрібнювач AL-KO Duotec TCS 3000 завдяки великій головній завантажувальній лійці для м'якого матеріалу, окремій системі подачі гілок діаметром до 40 мм, а також інноваційному ріжучому механізму з ножами, встановленими під нахилом, може подрібнювати все, що потрапляє між ножів.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 55 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 115 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Метал |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | Немає |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Питание | Від мережі 380 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.