AL-KO MH 2500 SLICE - побутовий подрібнювач, призначений для роботи зі свіжими гілками. Обладнаний продуктивним електричним двигуном з максимальною споживаною потужністю 2500 Вт. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Гілки подрібнюються за допомогою двосторонніх ножів із загартованої сталі. Дана модель подрібнювача комплектується знімним сміттєзбірником з текстильного матеріалу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 13.5 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 103 дБ |
| Наличие реверса | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Макс. диаметр ветки | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Материал контейнера | тканина |
| Система измельчения | Ножі |
| Контейнер для сбора | є |
| Емкость контейнера | 50 л |
| Комплектация | ключ, сміттєзбірник, штовхач |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность двигателя | 2500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.