Робот-газонокосарка Robolinho призначена для автоматичного косіння газонів площею до 800 м², підтримуючи їх у чистоті та порядку. Робот-газонокосарка може бути керована через додаток inTouch. Цей додаток призначений для віддаленого управління роботами-газонокосарками AL-KO і дає змогу користувачам контролювати роботу своїх роботів і налаштовувати різні параметри.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 8.5 кг |
| Особенности | керування за допомогою додатка, можливість роботи на складних ділянках та схилах |
| Тип запуска | Ручний |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 23 см |
| Тип | Робот |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | Немає |
| Высота стрижки, min-max | 22-55 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Время работы от одного заряда | 60 мин |
| Площадь уборки | 800 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.