Bosch UniversalRotak 34-405 - компактна і легка електрична газонокосарка для домашнього використання. Прекрасно підходить для косіння невеликих газонів біля будинку чи садів. Завдяки енергоефективному двигуну потужністю 1300 Вт косарка легко справляється із косінням трави на пощі до 400 кв.м.
Конструктивні особливості:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 11.0 кг |
| Габариты | 1340x370x1060 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 80 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Материал | полімер |
| Страна-производитель | Китай |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 34 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 40.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-70 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | Немає даних |
| Площадь уборки | 400 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.77 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик (жорсткий) |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Мощность | 1300 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.