Bosch EasyRotak 32-205 - компактна і легка електрична газонокосарка для домашнього використання. Прекрасно підходить для косіння невеликих газонів біля будинку чи садів. Завдяки енергоефективному двигуну потужністю 1300 Вт косарка легко справляється із косінням трави на пощі до 300 кв.м.
Конструктивні особливості:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 6.8 кг |
| Габариты | 1170x360x910 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 75 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Материал | полімер |
| Страна-производитель | Китай |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 32 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 31.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-65 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | Немає даних |
| Площадь уборки | 300 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.6 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик (жорсткий) |
| Ступени высоты стрижки | 3 |
| Мощность | 1200 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.