Газонокосарка електрична BEMW481BH це надійна та невибаглива садова техніка. Ідеально підходить для роботи на середніх та великих ділянках. Потужність та інші ключові показники на достатньому для ефективного використання рівні. Працює від мережі 220 В
| Загальні | |
| Вес | 17.5 кг |
| Габариты | 800x470x410 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 90 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Материал | полімер |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 42 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 50.0 л |
| Высота стрижки, min-max | 20-70 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, газонокосарка, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Площадь уборки | 600 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.4 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Мощность | 1800 Вт |
| Регулировка высоты | осьова |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.